Geriausias komandas Sportininkų namuose sveikino Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro direktorė Ona Babonienė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Olimpinio švietimo programų direktorius Algimantas Gudiškis, Sportininkų namų direktorius Algirdas Plungė.
Lietuvos kolegijų studentų olimpiniame festivalyje dalyvavo daugiau nei 5 tūkst. studentų, atstovavusių 14 šalies kolegijų iš dvidešimt trijų. Tai – Alytaus, Kauno, Kauno technikos, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos, Klaipėdos valstybinės, Marijampolės, Panevėžio, Žemaitijos, Šiaulių valstybinės, Vilniaus, Vilniaus technologijų ir dizaino, Vilniaus kooperacijos kolegijos, Lietuvos aukštosios jūreivystės, Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos.
Studentai varžėsi aštuonių sporto šakų varžybose (aerobika, lengvoji atletika, krosas, stalo tenisas, salės futbolas 5 x 5, krepšinis, smiginis, svarsčių kilnojimas ir tinklinis). Kai kuriose sporto šakose vyko ir zoninės varžybos, o aerobikos ir smiginio entuziastai iš karto suvažiavo į finalines varžybas.
Smiginio varžybos į kolegijos olimpinį festivalį buvo įtrauktos trečius metus ir jose iki šiol dalyvaudavo tiktai vaikinai, o šiemet pirmą kartą jėgas gana gausiai bandė ir merginų komandos. Pasak Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro kolegijų koordinatoriaus Ryčio Rimgailos, pačios masiškiausios buvo krepšinio varžybose, kuriose dalyvavo beveik visos užsiregistravusios kolegijos.
Futbolą žaidė 11 vaikinų komandų, tinklinio varžybose jėgas bandė po 8 merginų ir vaikinų komandas. Aktyviai kolegijų sportininkai dalyvavo kroso varžybose, susirinko daugiau kaip 100 bėgikų.
Šiemetinio olimpinio festivalio nugalėtojomis merginų grupėje tapo Klaipėdos valstybinė kolegija (778 tšk.), aplenkusi Šiaulių valstybinę kolegiją (756) ir Vilniaus kolegiją (741). Pirmą kartą komandinėje įskaitoje pirmos buvo klaipėdietės, kurios gerai pasirodė lengvosios atletikos, kroso, smiginio, aerobikos varžybose.
Daugkartinės čempionės vilnietės pirmą kartą užleido lyderių pozicijas ir turėjo tenkintis trečiąja vietą. Jas žemyn nutempė aerobikos varžybos, kuriose jos nedalyvavo. Neužleidžia savo pozicijų Šiaulių valstybinė kolegija, kuri vėl užėmė antrą vietą ir jos sportininkai į namus parsivežė ne vieną taurę.

Tarp vaikinų vėl geriausiai pasirodė Vilniaus kolegija ( 928), antrą vietą užėmė Klaipėdos valstybinė kolegija ( 692), o trečią – Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija (684).
Kai kurios kolegijos (Kauno, Vilniaus, Alytaus, Klaipėdos) turi gerą sporto bazę, joje studentams per festivalio finalines varžybas buvo malonu žaisti krepšinį, tinklinį, futbolą.
„Olimpiniame festivalyje kvietėme dalyvauti visas kolegijas, tačiau kai kurios susiduria su sporto bazės problema ir atsisakė dalyvauti. Po metų pertraukos į ketvirtąjį festivalį šiemet įsijungė Panevėžio kolegija, kuri renovavo savo aikštyną. Šiek tiek nustebino Utenos kolegija, kuri turi neblogą sporto bazę, tačiau festivalyje nedalyvavo.
Šiuo festivaliu buvo siekiama plėtoti, propaguoti pilietinį ir tautinį kolegijų studentų ugdymą per kūno kultūrą ir sportą, išaiškinti sportiškiausius kolegijų studentų kolektyvus, pajėgiausius sportininkus, ugdyti studentus, kad jie laikytųsi garbingos kovos ir kilnaus elgesio principų.
Festivalis parodė, kad vis daugiau merginų ir vaikinų sistemingai sportuoja, fiziškai tobulėja, sėkmingai atstovauja savo kolegijų rinktinėms per įvairias varžybas.“, – sakė R. Rimgaila.
Lietuvos kolegijų sportininkai dabar laiko egzaminus, prasideda mokomoji praktika. Nemažai studentų išvyks atlikti praktikos į Airiją, Angliją, Portugaliją. Kai prasidės naujieji mokslo metai, kolegijų sportininkus į kovą pakvies penktasis studentų festivalis.